دوره تخصصی مدیریت و راه اندازی کسب و کارهای دیجیتالی

دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی

همراهان گرامی، یکی از پربازده ترین و پرطرفدارترین دوره های آموزشی من در سال ۱۳۹۶ که در سال جاری نیز استقبال خوبی از آن در سراسر کشور به عمل آمد، دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی است که با عنوان های «دیجیتال بیزینس» و «دیجیتال میلیونر» در ایران برگزار گردیده است.

هدف از این دوره، آموزش، پرورش، هدایت و مشاوره کارآفرینان و علاقه مندان به کارآفرینی و فعالیت های مولد و سودآور اقتصادی مبتنی بر فناوری های دیجیتالی است و در طی ادوار برگزاری آن، خوشبختانه کسب و کارهای نوپای جدیدی در سراسر کشور شکل گرفته اند که معرفی برخی از آنها را در صفحات اجتماعی من شاهد بوده اید.

برای همین منظور، دوره تخصصی آنلاین با عنوان «دیجیتال پرایم» (Digital Prime) طراحی گردیده است که بر اساس توضیحات ذیل و برنامه زمانی تعیین شده، با حضور شما عزیزان برگزار خواهد شد.

 

دوره دیجیتال پرایم برای چه کسانی بهترین بازدهی را دارد؟

این دوره سه گروه مخاطب کلیدی را مد نظر قرار داده است:

گروه اول: افرادی که دارای مشاغل سنتی و متداول هستند و در صددند تا با بهره گیری از امکانات و فرصت های رو به رشد تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات ضمن ایجاد تغییر و تحول کارآمد در کسب و کار کنونی خود، از فرصت های پیشرو برای رشد و سودآوری در همان حوزه نیز بهره برداری نمایند.

گروه دوم: افرادی که تمایل به کارآفرینی کاملا دیجیتالی داشته و در نظر دارند تا ایده ها و برنامه های کسب و کار خود را در قالب یک کسب و کار نوپا (Start-up) خلق و در بازار رقابت ارائه نمایند.

گروه سوم: افرادی که تمایل دارند به عنوان یک کارشناس راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی فعالیت نموده و در سازمان ها و شرکت های خود، نقش کلیدی و اساسی را در تغییر و تحول سازمانی و دیجیتالیزه کردن کسب و کار ایفا نمانید.

اهداف کلیدی دوره تخصصی Digital Prime چیست؟

 • توانمندسازی افراد برای درک و شناخت درست فرصت ها و راهکارهای رشد و سودآوری پایدار در فضای کسب و کارهای دیجیتالی

 • توانمندسازی افراد برای طراحی و پیاده سازی مدل های کسب و کار سودآور و انعطاف پذیر در دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات

 • ارائه آموزش های کاربردی و مهارتی به شرکت کنندگان در راستای اجرای موثر و درست فعالیت های کلیدی کسب و کار در فضای مجازی

 • ارائه مشاوره کاربردی و اجرایی به شرکت کنندگان در دوره جهت راه اندازی کسب و کارهای دیجیتالی و تغییر و تحول از کسب و کارهای سنتی و غیردیجیتال به کسب و کارهای دیجیتالی و مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات

 • آشناسازی شرکت کنندگان با روشها و راهکارهای اصولی و کاربردی اجرای برنامه های بازاریابی و فروش، برندسازی و رقابت پذیری در محیط رقابتی و رو به رشد کسب و کارهای دیجیتالی

 • تسهیل مسیری مناسب و روشن برای شرکت کنندگان در دوره برای فعالیت حرفه ای در زمینه کسب و کارهای دیجیتالی

آیا برای شرکت در این دوره نیاز به دانش خاصی از فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد؟

بی شک هر اندازه شما به استفاده از فضای مجازی و ابزارهای متنوع این حوزه تسلط بیشتری داشته باشید، ارائه آموزش برای تیم آموزشی آسان تر خواهد بود با این وجود شما می بایست حداقل دانش برای کار با یک سیستم کامپیوتری و شبکه های اجتماعی را داشته باشید.

نقشه راه و مسیر آموزشی این دوره به چه شکل است؟

با توجه به اینکه این دوره یک دوره کاملا مهارتی و کاربردی است و  مهمترین خروجی مورد انتظار تیم آموزشی این دوره از دانشپذیران راه اندازی یک کسب و کار دیجیتالی و یا محتول ساختن کسب و کار فعلی خود به سمت یک کسب و کار دیجیتالی است، شما در سه مرحله از مسیر آموزشی این دوره  از سوی تیم آموزشی مورد ارزیابی و بررسی قرار خواهید گرفت و در هر مرحله تیم آموزشی راهنمایی های لازم برای بهبود و رفع ایرادات را به شما ارائه خواهد داد.

در این دوره آموزشی، شما یک فرآیند آموزشی و مشاوره ای دو مرحله ای را به شرح زیر طی خواهید کرد:

فاز ۱- مرحله کلاس های آنلاین آموزشی :

در قالب این مرحله شما در جلسات آنلاین آموزشی بر اساس تقویم و برنامه آموزشی اعلام شده شرکت خواهید کرد و در فاصله بین هر جلسه آموزشی می بایست تمرینات ارائه شده را انجام دهید. در طی این مدت، تیم کمک آموزشی به پرسش های شما (به میزان معقول) پاسخ خواهند داد و شما نتایج تمرینات خود را ارائه خواهید نمود. نتیجه هر تمرین میزان درک شما از مباحث آموزشی و نقاط قوت و ضعف شما را مشخص نموده و تیم آموزشی بر اساس آن می تواند راهکارهای لازم برای بهبود موارد موردنیاز را به شما ارائه نماید.

فاز ۲- مرحله پروژه عملی و طرح تجاری:

در قالب این مرحله شما به مدت یکماه پس از پایان دوره فرصت خواهید داشت تا بر روی ایده کسب و کار یا پروژه عملی خود فعالیت نموده و آن را در قالب یک پروژه مکتوب (شامل پروپزال و پاوروینت) به تیم آموزشی ارائه نمایید. هر یک از شرکت کنندگان فرصت خواهد داشت تا از طریق پنل اختصاصی و بر اساس برنامه زمانی اعلام شده به صورت زنده (لایو) با تیم بررسی کننده طرح های تجاری خود جلسه داوری داشته و داوران مربوطه ضمن بر شمردن نقاط قوت و ضعف طرح های ارائه شده، راهنمایی های لازم برای اصلاح و بهبود را ارائه نمایند.

آیا در طی این دوره کلاس حضوری نیز خواهیم داشت؟

تیم برگزار کننده دوست دار آن است تا در پایان دوره، کلیه شرکت کنندگان در قالب یک تور آموزشی کارگاهی (BootCamp) در کشور گرجستان، ضمن آشنا سازی شرکت کنندگان با فرصت های کسب و کارهای دیجیتالی در این کشور (به عنوان یکی از دروازه های ورود به بازارهای اروپایی و جهانی) ضمن جمع بندی دوره، به پرسش های مربوطه نیز پاسخ دهند. هزینه این BootCamp جداگانه محاسبه گردیده و شرکت در آن اختیاری است.

آیا در طی دوره امکان استفاده از مشاوره هم دارم؟

بله در طی این دوره شما می توانید به مدت ۲ ساعت (در طی دوره) از مشاوره تلفنی و یا آنلاین برای کسب و کار خود استفاده نمایید.

 

سرفصل های این دوره آموزشی شامل چه دورس و مهارت هایی می باشد؟

این دوره آموزشی شامل ۸ ماژول آموزشی به شرح زیر است:

ماژول ۱-  تغییر و تحول از کسب و کارهای سنتی به کسب و کارهای دیجیتالی:

در قالب این ماژول شما با نحوه تغییر دادن یک کسب و کار سنتی به یک کسب و کار دیجیتالی، چالش ها و مشکلات احتمالی، راهکارها و میانبرها آشنا خواهید شد.

ماژول ۲- طراحی مدل کسب و کار و ارزش پیشنهادی:

در قالب این ماژول شما با نحوه طراحی یک مدل کسب و کار کارآمد برای ایده ی خود/ کسب و کار دیجیتالی مورد نظرتان آشنا گردیده و چگونگی خلق و ارائه ارزش رقابتی و کارآمد به مشتریان را فرا خواهید گرفت.

ماژول ۳- بازاریابی و فروش در دنیای دیجیتال: در قالب این ماژول شما با نحوه بازاریابی و فروش محصولات و خدمات کسب و کار خود در فضای مجازی و رقابت موثر با کسب و کارهای دیجیتال در محیط رقابتی آشنا خواهید شد.

ماژول ۴- برندسازی دیجیتالی:

در قالب این ماژول شما نحوه ایجاد و ساخت یک برند کارآمد برای کسب و کار دیجیتالی خود را فراگرفته و با معماری کارآمد برند در کسب و کارها و محصولات دیجیتالی آشنا خواهید شد.

ماژول ۵- رهبری دیجیتالی:

در قالب این ماژول شما با نحوه ایجاد یک سازمان کارآمد برای کسب و کار دیجیتالی خود و نیز نحوه رهبری، نظارت و بهره برداری موثر از توانمندیها و مهارت های نیروی کار در بستر کسب و کارهای دیجیتالی آشنا خواهید شد.

ماژول ۶- دیجیتال لجستیک:

در قالب این ماژول کلیدی و حیاتی شما با پاشنه آشیل کسب و کارهای دیجیتالی به ویژه مسائل پشتیبانی، تحویل کالا و خدمات، نحوه مدیریت انبارها و موجودی فروشگاه های دیجیتالی و مدل های موثر کاهش هزینه های کسب و کارهای دیجیتالی خود آشنا خواهید شد

ماژول ۷- مدیریت منابع مالی و سرمایه گذاری دیجیتالی:

برای بسیاری از افراد میزان بودجه بندی و نحوه جذب سرمایه برای کسب و کارهای دیجیتالی، سودآوری و درآمدزایی درست از این حوزه یکی از مهمترین دغدغه ها می باشد. در قالب این ماژول شما با نکات کلیدی مدیریت هزینه و سرمایه، نحوه ارزیابی ریسک و مدیریت ریسک و سرمایه گذاری خود در حوزه کسب و کارهای دیجیتالی آشنا خواهید شد.

ماژول ۸- طراحی و توسعه محصولات دیجیتالی:

در این ماژول شما با گام ها و مراحل اصلی خلق و ایجاد یک محصول دیجیتالی کارآمد، رقابتی و سودآور آشنا خواهید شد.

ماژول ۹- دیجیتال آنالیتیکز:

در قالب این ماژول شما با تحلیل های کلیدی بازار کسب و کارهای دیجیتالی، معیارهای کلیدی موفقیت و شکست کسب و کارهای دیجیتالی و بایدها و نبایدهای کلیدی در زمینه مدیریت و راه اندازی کسب و کارهای دیجیتالی آشنا خواهید شد.

ماژول ۱۰- دیجیتال پلن:

در قالب این ماژول شما بر اساس آموزه های فراگرفته شده از ۹ ماژول قبلی و نیز تمرینات دقیقی که تا این مرحله انجام داده اید، نحوه تدوین یک برنامه تجاری و اجرایی درست و اصولی برای کسب و کار، ایده یا فعالیت تجاری خود در بستر دیجیتال را فرا می گیرید.

تقویم برگزاری این دوره چگونه است؟

در قالب این دوره، تاریخ های کلیدی زیر را به یاد داشته باشید.

پایان مهلت ثبت نام: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

آغاز فاز ۱: آغاز دوره کلاس های عملی آنلاین بر اساس تقویم زمانی زیر (شایان ذکر است ساعات کلاس ها از ساعت ۱۸ الی ۲۲) می باشد.

 • اردیبهشت ماه : روزهای ۲۲ و ۲۹ (روزهای شنبه- دو جلسه)

 • خرداد ماه: ر.زهای ۵ و ۱۲و ۱۹  و ۲۶ خرداد (روزهای شنبه- ۴ جلسه)

 • تیرماه: ۲ و ۱۶ و ۲۳ و ۳۰ تیر ماه (روزهای شنبه- ۴ جلسه)

 • شهریورماه: ۳ و ۱۰ و ۱۷ و ۲۴و ۳۱ شهریور ماه (روزهای شنبه- ۵ جلسه)

 • مهرماه: روزهای ۷ و ۱۴ و ۲۱ و ۲۸ مهرماه (روزهای شنبه- ۴ جلسه)

 

ساعات برگزاری کلاس ها: از ساعت ۱۸ الی ۲۲ می باشد.

 

در صورتیکه در جلسه ای دیر حاضر شوید یا جلسه ای را از دست دهید چه روی می دهد؟

کلیه کلاس ها در پلتفورم آموزشی ضبط و فیلم های ضبط شده از کلاس جهت مرور آموزش ها و بازینی دروس در اختیار شرکت کنندگان قرار داده می شود.

 

ظرفیت شرکت کنندگان در دوره چند نفر است؟

جهت حفظ سطح کیفیت آموزشی، ظرفیت شرکت کنندگان در کلاس حداقل ۱۵ و حداکثر ۲۵ نفر می باشد

 

آیا برای شرکت در این دوره گواهی نامه ای صادر می شود؟

شرکت کنندگان در این دوره دو گواهی نامه بین المللی از European Business School و Australian Universal Academy اعطا خواهد شد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با آیدی ادمین در کانال تلگرام ThinkLab  تماس حاصل فرمایید.

دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی ٖدوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی دوره تخصصی راه اندازی و مدیریت کسب و کارهای دیجیتالی 

نوشته شده درفروردین ۲۹, ۱۳۹۷ دردوره ها و برنامه های آموزشی

اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top