دوره MBA مدرسه کسب و کار بن ژیوار

دومین دوره MBA مهارتی و کاربردی بن ژیوار

ثبت نام دومین دوره MBA مهارتی و کابردی مدرسه کسب و کار بن ژیوار آغاز شد.

پس از استقبال گسترده و چشمگیر کارآفرینان و مدیران کشور از دوره های MBA و DBA مدرسه کسب و کار بن ژیوار و شروع رسمی اولین دوره مدرسه کسب و کار بن ژیوار از تاریخ ۵ شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵، این مرکز اقدام به آغاز ثبت نام دومین دوره برنامه های MBA (کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی کسب و کار) خود با رویکرد کاملا مهارتی و کاربردی نموده است.

تحولات دنیای کسب و کار، تغییر و تحول در سازمان ها و شرکت ها را اجتناب ناپذیر ساخته است و بی شک، سرآغاز این تغییر و تحول از منابع انسانی هر سازمان به ویژه، مدیران، راهبران و کارشناسان آن نشات خواهد گرفت. مدرسه کسب و کار بن ژیوار، به عنوان اولین و تنها مدرسه کسب و کار رسمی ایران که زیر نظر سازمان جهانی کار (ILO) و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کل کشور (TVTO) به برگزاری و اجرای استانداردهای آموزشی بین المللی در قالب دوره ها و برنامه های آموزشی در مقطع MBA پرداخته است، اهمیت و توجه ویژه ای را بر ارائه محتوای کاربردی و مهارتی در این دوره ها دارد.

دوره های MBA مدرسه کسب و کار بن ژیوار در قالب دو گروه برنامه کاربردی و مهارتی بزگزار می شوند:

دوره های MBA Degree؛ این گروه از برنامه ها و دوره ها با اعتبار بی نظیر مدارک (سطح ۷ در سیستم بین المللی NQF و FHEQ) و اعتبار جهانی در ۱۰۷ کشور عضو ILO در قالب ۱۱ گرایش تخصصی که جامع ترین دوره MBA در کشور را پدید آورده است، در مدت ۲۴ ماه برگزار می گردد. دانشپژوهان در طی این دوره ها با مطالعه ۱۴۰ ساعت دروس عمومی MBA و ۳۶۰ ساعت دروس تخصصی در یکی از گرایش های این دوره، بطور خاص و تخصصی در حوزه ای حرفه ای و تخصصی از مدیریت و راهبری کسب و کار (مانند فروش، برند، بازاریابی، تبلیغات، مدیریت مالی، مدیریت استراتژیک و غیره) آموزش می بینند و در نهایت با سپری کردن ۱۴۰ ساعت پروژه و پژوهش، بیش از ۶۴۰ ساعت آموزش مهارتی، علمی و اجرایی را می گذرانند و به عنوان کارآفرین از حمایت های ویژه ای در ایران و کشورهای عضو سازمان جهانی کار برخودار خواهند بود. علاوه بر این، فارغ التحصیلان این مقطع امکان ادامه تحصیل در مقطع DBA Degree در ایران و کشورهای عضو ILO را دارا خواهند بود.

 دوره MBA FastTrack؛ این دوره به عنوان دوره MBA فشرده در طی مدت ۱۲ ماه برای آندسته از مدیران و کارشناسان که تمایل به فراگیری مهارت های راهبردی و کلیدی MBA در حوزه مدیریت اجرایی دارند، طراحی گردیده است و از استانداردهای بین المللی و محتوای حرفه ای و سطح بالایی برخوردار است. در طی این دوره دانشپژوهان پس از طی ۳۶۰ ساعت دروس مهارتی و کاربردی در ۱۳ عنوان درسی، ۱۴۰ ساعت پروژه و پژوهش را زیر نظر اساتید سپری کرده و در پایان در مجموع، ۵۰۰ ساعت آموزش های مهارتی، کاربردی و اجرایی را سپری می نمایند. این دسته از دانشپژوهان می توانند در دوره های FastTrack DBA به تحصیلات خود ادامه دهند.

مهارت گرایی، تخصص گرایی، عملگرایی و تمرکز بر ارتقاء توانمندی ها و توانایی های اجرایی و مهارتی مدیران، راهبران و کارشناسان جهت ایفای نقش های کلیدی و موثر در دنیای کسب و کار، هدف کلیدی دوره ها و برنامه های MBA مدرسه کسب و کار بن ژیوار هستند.

مهلت ثبت نام: تا پایان تیر ماه ۱۳۹۵

آغاز دومین دوره MBA مهارتی و کاربردی مدرسه کسب و کار بن ژیوار: مرداد ماه ۱۳۹۵

علاقه مندان می توانند از طریق تماس با شماره های تلفن: ۲۲۷۹۱۴۵۴ | ۲۲۷۹۲۵۹۷ | ۲۲۷۸۰۶۸۱ نسبت به رزرو وقت مصاحبه ورودی و شرکت در جلسات معرفی دوره اقدام نمایند. 

با توجه به محدودیت تعداد نفرات قابل جذب در دوره های MBA مهارتی و کابردی مدرسه کسب و کار بن ژیوار، الویت پذیرش با افراد مقدم در ثبت نام خواهد بود. 

نوشته شده دراردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۵ دردوره ها و برنامه های آموزشی

اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Back to Top